DRNAVA - Krh. Dlhá Lúka 2-0 (1-0)

V poslednom kole I. triedy sa stretli súverénne 2 najlepšie kluby. Drnava ako nováčik nazbierala dovtedy 53 a hostia z Krh Dlhej Lúky až 60 bodov. Už v predošlích kolách bolo isté, že hostia budú víťazi a Drnava skončí druhá. Možno sa zdalo že posledný zápas už bude bez vzruchu, no rivalita medzi lídrom a Drnavou vyvrcholila o boj o prestíž. Zápas rozhodoval Bakoš, na čiare z R.Farkašom a Šalamonom pred asi 250 fanúšikmi.

Zápas začali domáci lepšie. Prvé šance si vytvárali oni, a Zakhar na druhej strane bol bez práce. Mázik bol najaktívnejší ofenzívny hráč a prvú jeho vážejšiu strelu Skokan vytlačil na roh. O pár minút nato sa už Mázik nemýlil. Fantastickou strelou z voleja prekvapil Skokana a vsietil gól na 1-0!. V obrovskom teple nešlo len o kvalitu tímu ale aj o výdrž a kondíciu. Drnavčania sa preto v druhej polovici polčasu viac stiahli do obrany a príležitosti si začali vytvárať aj hostia. Najnebezpečnejším hráčom hostí bol Čižmár, ktorý zahodil zopár šancí. Trafil brvno, namieril do rukavíc Zakhara a keď sa mu už aj podarilo prekonať brankára Drnavy, tak Petro z čiary zachraňoval. Zahanbiť sa nedala ani ofenzíva Drnavy. Rencsok a Mázik ohrozovali aj naďalej bránu Dlhej Lúky a brvnom sa prezentoval Mázik. 1. polčas však už góly nepriniesol a tak sa šlo do kabín za stavu 1-0.

V druhom polčase sa hralo na oboch stranách. Čižmár mal celý zápas smolu a nedokázal sa presadiť ani zo sľubných šancí. Mázik preto vzal opäť všetko do vlastných rúk. Predral sa po hodine hry sám do šestnástky a zastavili ho až faulom. Na biely bod si postavil loptu práve faulovaný hráč a zvýšil na 2-0. Aj Drnavčania mali streleckého smoliara, ktorým bol Rencsok. Mal viacero slubných šancí, ale nedokázal sa presadiť. Na konci stretnutia to boli opäť hostia ktorý sa viac snažili o útoky, no nedokázali sa už presadiť a ako víťazi prvej triedy sa rozlúčili prehrou. Na konci ešte vylúčili R.Kovácsa, hráča domácich po druhej žltej karte. Koniec! DRNAVA - Krh. Dlhá Lúka 2-0!