DRNAVA - Medzev 7-1 (3-0) v 65.min pokles hráčov hostí pod 7

Hostia z Medzeva pricestovali na zápas len 9ti a preto sa očakával, že keď bude stav nepriaznivý pre nich , pomaly sa poberú po jednom dole z ihriska. Domáci sa snažili hrať bez kontaktu na hráčov hostí, no predsa len ich počet klesol pod 7. Niektorí hráči Drnavy hrali svoje posledné súťažné zápasy za dorast. Hráči ako Čelovský, P.Kovács, N.Kovács pokračujú nabudúci rok v A-týme Drnavy, Szöcsovi a Emödimu končí hosťovanie a ich ďalšie pôsobenie je ešte otázkou budúcnosti. Avšak skvelé 5. miesto dosiahnuté v IV.lige by sa o rok dalo zopakovať aj bez týchto hráčov pretože sa dorast doplní s končiacimi žiakmi, ktorí pravdepodobne zvíťazia v okresnej súťaži a opory ako Maliňák, K.Šoltés či J.Kovács budú aj o rok v zostave.

Chlapci z Drnavy vedeli že vyhrať dnešný zápas nebude tažké, otázkou bolo len skóre. Prvý gól na konci 10.min po nádhernej dlhej prihrávke Čelovského zaznamenal K.Šoltés. 1-0. Vo veľkom teple sa hralo veľmi tažko, a hostia tvrdo bránili. Ďalší gól padol až okolo 30.min keď Szücs nádhernou uličkou vysunul Emödiho a ten jemným tečom zmenil smer lopty a bolo to už 2-0. Do prestávky ešte raz skórovali domáci keď Emödi vysunul K.Šoltésa a ten peknou strelou stanovil polčasové skóre 3-0. Vtedy už nehral hosťujúci obranca pre "zranené lítko" a v prestávke hosťujúci tréner poslal jedného svojho hráča do šatne. Na druhý polčas tak už hostia vykročili len siedmi.

Domáci už len útočili celý druhý polčas. Po centry Szücsa bol v pokutovom území faulovaný Emödi a K.Šoltés z penalty zavŕšil svoj hetrik. 4-0. Čelovský mal celý zápas smolu, no dočkal sa nakoniec aj on, keď peknou strelou zvyšoval už na 5-0. Domáci sa prizabudli v predu a vtedy sa dočkali aj hostia čestného úspechu. 5-1. Do 65.min sa ešte však domáci tešili dvakrát. Emödi ďalšie dve asistencie ponúkol bratom Šoltésovcom. Najprv to bol mladší Brian Šoltés ktorý vsietil 6ty gól a skóre uzavrel Kilián Šoltés. 7-1. Bol to jeho štvrtý gól v zápase a o pár minút nato sa zranil kapitán hostí a zápas bol ukončený.

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL V DRNAVE POKRAČUJE AJ V NABUDÚCEJ SEZÓNE NA ÚROVNI MINIMÁLNE AKO TENTO ROK - NAJVäČŠIU ZÁSLUHU MAJÚ NATOM TRÉNER GABRIEL BAKOŠ st. A JEHO ASISTENT ATTILA HERCZEG st. A PRETO V MENE CELEJ DRNAVY ĎAKUJEME PRE ICH OCHOTU A TRPEZLIVOSŤ. PREDSA LEN AKO JEDINÝ ÚČASTNÍK VO VYŠŠEJ SÚŤAŽI DOSIAHLA DRNAVA VYNIKAJÚCE 5.MIESTO (PRED NICH SA  DOSTALI LEN KLUBY AKO 1.VYŠNÉ OPÁTSKÉ 2.KECHNEC 3.KRÁSNA 4.VALALIKY... A ZA SEBOU NECHALI OVEĽA VäČŠIE DEDINY - MEDZEV, POPROČ ČI VEĽKÁ IDA) A UŽ SPOMENÚTÝ STARŠÍ VYHRALI OKRESNÚ SÚŤAŽ. PÁN BAKOŠ A PÁN HERCZEG - Ď A K U J E M E!!!