Drnava odohrala priateľský zápas s KRH Podhradím v Moldave

Drnava a Krasnohorské Podhradie 3. marca v sobotu, odohrala priateľsky zápas na pohodlnom umelom trávniku v Moldave nad Bodvou. Počas krásneho počasia mužstvá odohrali vyrovnaný zápas v ktorom mali hráči z Podhradia viac šancí no  gólman Drnavy D. Zakhara pustil za svoj chrbát len jednu strelu v 20. minúte od I. Bošelu . Drnava dokázala odpovedať len pred koncom prvého polčasu keď po faule na J. Rencsoka na hranici šestnástky dokonale trafil "vinkel" M. Mázik. Polčas 1:1 . V druhom dejstve  vyvíjali hráči Podhradia väčší tlak a preto musel zakročiť po akciách až Zakhar v bráne. Drnavčania boli nevýraznejší v súbojoch a strácali loptu no ani to neprekazilo to  aby vyhrali. V 80 minúte po prihrávke na Rencsoka dostal dorastenec J. Kovács center ktorý vyslal do proti pohybu brankára a zabezpečil Drnave tesnú výhru 1:2 . Drnava nastúpila s  novými posilami a to s R. Szϋcs a dorastenec J. Čelovský.

Krh. Podhradie: Szabó - Kún, Kovács, Erdöfalvi, Demjen, Lukó, Bodnár, Grančák, Kiss, Bollo, Prónyai (Zubatý, Bošela)

Drnava: Zakhar - P. Bulík, N. Bukovič, Čelovský, Szϋcs, Mázik, T. Petro, J. Kovács, R. Kovács, Rencsok, Šoltés ( Görgei, J. Maliňák, Kömlei)