Drnava - Rožňavské Bystré 5:2

Posledný zápas pre majstra bol už len z kategórie exhibičných. Sobotňajší zápas medzi Bohúňovom a Hrhovom vyriešil situáciu na popredných priečkach a hostia z Bystrého pricestovali už tiež z istotou že 3.miesto už nestratia. Na zápas prišlo veľmi veľa ludí, rozhodcovia aj hráči z iných mužstiev boli zvedavý na rozlúčku Drnavy a Bystranov z II.triedou. Zápas rozhodoval Gallo.

Obe mužstvá hrali veľmi uvoľnene, šance sa striedali na oboch stranách. J.Urban ml. pohrozil párkrát domácich, no mieril nepresne a tak veci do svojích rúk vzal domáci R.Kovács a otvoril skóre. Do Mázikovej streli tesne pred brankárom vložil nohu a mohol tak oslavovať svoj prvý gól v sezóne. 1-0. Darilo sa mu aj ďalej, po peknej individuálnej akcií nedal šancu brankárovi a delovkou rozvlnil sieť druhýkrát. 2-0. Šance na oboch stranách sa opäť začali striedať. Urban ml. aj Urban st. mohli skórovať, no boli to opäť domáci ktorý vďaka úsiliu Petra a kreativite Mázika zvýšili stav už na 3-0. Do konca polčasu sa však predsa len podarilo topkanonierovi II.triedy J.Urbanovi ml. skórovať. Na jeho peknú hlavičku bol už aj Zakhar prikrátky. Polčas 3-1.

Začal sa posledný polčas pre tieto mužstvá v II.triede. Drnava začala aktívnejšie a Búlik to korunoval ďalšou prekrásnou strelu do horného rohu brány. 4-1. Mázik o pár minút nato opäť raz preukázal svoje kvality a po nádhernom sóle už zvyšoval na 5-1. Po tomto góle prišli už aj striedania na oboch stranách a Bystrania pomaly prebrali zápas do svojich rúk. Najprv zvonila len konštrukcia brány, no po chybe Búlika v 77.min sa Bystrania predsa len dočkali druhého gólu. Strelcom nebol nikto iný, ako J.Urban ml.. 5-2. V posledných minútach ešte pohrozili domáci zo štandartiek. Najprv R.Kovács mieril len do rúk brankára a o pár minút z toho istého miesta Emödi trafil brvno. Po konečnom hvizde každý spokojne opúsťal ihrisko, v Drnave sa začali oslavy ktoré trvali až do neskorej noci.

DRNAVA - R.Bystré 5-2 (3-1) góly: Mázik 2, R.Kovács 2, Búlik - J.Urban ml. 2

Zostava Drnavy: Zakhar - Garaj, Búlik, Kardos, G. Petro - R.Kovács, Mázik (70.min Emödi), T. Petro, Krága - Orbán (72.min Šoltés), L.Fábián (64.min J.Kovács)