Prípravný zápas dorastu: Turňa - Drnava 3-4 (1-0)

Turňa nad Bodvou - Drnava 3-4 góly za Drnavu: J.Kovács 2, Emödi 2

Drnava pokračuje v príprave, a dnes po obede cestovali do Turne. Drnavčania sa už žial nepozbierali v hojnom počte ako v minulom zápase a ledva sa dostavili 11ti na zápas. Hralo sa na skvele pripravenom trávniku vo veľmi dobrom počasí.

Zostava Drnavy: Halász - N.Kovács, Čelovský, Herczeg, Szücs - J. Kovács, Emödi, Maliňák, Vozár - Gergely, Šoltés

Hostia od začiatku zápasu diktovali tempo, no umierali na krásu. Obrovské príležitosti zahodil Gergely a trestali to domáci na konci. Polčas 1-0. V druhom polčase sa začali veci diať. Najprv po rohu Šoltésa vyrovnal J.Kovács. 1-1. Na 2-1 zvišovali domáci po obrovskej chybe Vozára, ktorý chcel zabrániť rohovému kopu. Dlho sa Drnava po druhom inkasovanom góle trápila a vyrovať sa im podarilo až 15 minút pred koncom. Emödi si spracoval odrazenú loptu a poslal ju k tyči. 2-2. O pár minút na to mali šancu domáci a i pomocou menšieho faulu sa im podarilo tretíkrát dostať do vedenia. 3-2. Emödi opäť nato vyrovnal a to kurióznim spôsobom. Jeho center sa nevydaril ako chcel, no zapadlo to obrovským šťastím do sieťky. 3-3. Rozhdujúce slovo však nakoniec mali predsa len Drnavčania keď J.Kovács tiež druhým gólom rozhodol o zápase 4 minúty pred koncom.