Svinica - DRNAVA 5-2 (3-1)

Ak sa dorastenci Drnavy vyberú na zápas smerom na Michalovce tak vždy sa vrátia s vážnim zranením. Ešte v auguste proti Bidovciam Emödimu skoro odkopli hlavu a tentoraz vo Svinici po zrážke hlavami skončil v nemocnici Norbert Kovács stopér Drnavy. Tentoraz si to však odniesol aj domáci hráč a už po 20. minútach zápasu sanitka musela zasahovať, naštastie však k vážnejším zraneniam nedošlo, no  obaja hráči dostali 6 stehov v oblasti obočia na pamiatku. Ešte šťastie že už viackrát Drnava týmto smerom nemusí ísť hrať! A teraz niečo k zápasu:

Samozrejme keď Drnava cestuje k papierovo slabším súperom tak nastávajú problémi, že vycestujú bez zopár kľučových hráčov. Teraz chýbali J.Kovács, Szöcs a brankár. Po 20. minútach sa zranil aj spomínaný N.Kovács a Drnava mala po zápase! Avšak nezačalo to až tak zle. V prvej desaťminutovke Drnava domácich nepustilla k ničomu. Veľký tlak hostí korunoval v 9. min gólom kanonier Drnavy Šoltés. 0-1. Po góle sa však prebrali domáci a začali tlačiť. Tipickým javom vonkajších zápasov sú extrémne slabý rozhodcovia, ktorí nadržiavajú domácim. V 15.min šliapol na loptu Sekeľ a rozhodca nariadil pokutový kop. Hrdinom okamihu sa však nestal domáci Zuskáč, ale zaskakujúci brankár Drnavy Emödi ktorý zneškodnil aj druhú penaltu v tejto sezóne! Loptu vytlačil na roh a poukázal na to, že pozná recept ako chytať pokutové kopy. O pár minút sa však šťastena otočila. Po faule na N.Kovácsa rozhodca ukázal do druhého smeru na bránku hostí a bola z toho štandartka opäť pre Svinicu. Domáci kapitán Kover si postavil loptu a namieril do brvna. Emödi bol zrazu smutným hrdinom keď ho odrazená lopta od brvna trafila do chrbta a bolo vyrovnané 1-1. V 20.min sa po menšom závare nešťastne zrazili až štyria hráči a už spomínaný dvaja museli opustiť ihrisko kôli zraneniam. Hostia boli otrasený viac a po ďalšej spornej situácií sa domáci ujali vedenia. Avšak metrový ofsajd ktorý predchádzal túto situáciu videl každý okrem rozhodcu. 2-1. Žial Drnava bola opäť poškodená. Do polčasu sa ešte raz domáci presadili a stanovili tak polčasové skóre 3-1.

V druhom polčase sa vymenil Emödi z Vozárom a Drnava tak posilnila zálohu. Drnavčania viac kombinovali a zrazu pribúdali šance aj pred domácou bránou. Po jednej nevinnej akcií Šoltésa sa Drnava tešila z druhého gólu. 3-2. Domáci začali byť nervôzny a pritvrdilo sa v hre. Drnava útočila, no gólu sa dočkali naopak domáci. Na roh si nabehol Sekeľ a bolo to 4-2. A aby toho nebolo dosť domáci dostali aj druhú penaltu, ktorá bola tiež otázna a Vozár si už naň nesiahol a tak Ráši stanovil konečný výsledok 5-2.

Svinica - DRNAVA 5-2 (3-1) góly: Emödi (vlastný gól), Zuskáč, Čekaňák, Sekeľ, Ráši - Šoltés 2. ŽK: Zuskáč, Ráši - Maliňák, P.Kovács, Gergely